Logowanie do CUI

Szanowni Państwo,

w związku ze zbliżającą się zmianą bankowości elekronicznej prosimy o zapoznanie się z informają w pliku do pobrania u dołu strony.

 

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą bankowoście elektronicznej, dotychczasowi użytkownicy aplikacji BSGo, proszeni są o zainstalowanie aplikacji Token SGB, która zastąpi BSGo.

Apliakcję można pobrać ze Sklepu Play lub App Store. W dniu 04.09.2023 wygenerowane zostanie do Państwa, hasło startowe.

Przypominamy również o nowej stronie do logowania, do ktorej link umieszczony jest poniżej.

 

SZANOWNI PAŃSTWO.

w obliczy narastającej liczby oszustw internetowych, aby Państwo jako nasi klienci czuli się bezpiecznie, zapraszamy do zapoznania się z informacjami z zakresu bezpieczeństwa w sieci pod tym linkiem:

KOMUNIKATY O BEZPIECZEŃSTWIE

 

DOBRZE CHRONIMY TWOJE PIENIĄDZE.

Nie musisz gromadzić gotówki. To nie jest najbezpieczniejsze rozwiązanie. O każdej porze dnia i nocy możesz płacić bezgotówkowo, używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej, karty płatniczej, Blika lub innych portfeli cyfrowych. Zapasy gotówki w naszych bankomatach i kasach staramy się uzupełniać na bieżąco. 

TWOJE PIENIĄDZE SĄ BEZPIECZNE

Pieniądze, które trzymasz na swoim rachunku lub lokacie Banku Spółdzielczym w Radziejowie są całkowicie bezpieczne. Depozyty do kwoty 100 tys. euro na jednego deponenta są objęte są gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego na zasadach opisanych w przepisach prawa.                  

O bezpieczeństwo Twoich pieniędzy troszczą się nasi najlepsi specjaliści, wspierani przez Spółdzielczy System Ochrony SGB.

 

Zaloguj się

Pliki do pobrania